przybornik
Magia Bezróżdżkowa

Magia Bezróżdżkowa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Magia Bezróżdżkowa

Pisanie by Deathly Hallows on Sro Gru 07, 2016 9:08 pm

Magia bezróżdżkowa

Czym jest magia bezróżdżkowa? Jest to bardzo trudna i specyficzna odmiana magii, za pomocą której można rzucać różnego typu zaklęcia, nie używając przy tym różdżki. Dodatkowo jest bardzo trudna do opanowania w przypadku bardziej zaawansowanych zaklęć i uroków.
Z magii bezróżdżkowej mogli korzystać najwybitniejsi czarodzieje i czarownice a i dla nich niekiedy byłą to dziedzina magii trudna do wyuczenia się. Istniały jednak wyjątki. Między innymi były to kultury, które tradycyjnie nie używały różdżek, a sprzyjała im magia bez pomocy różdżki. Indiańskie czarownice i czarodzieje używali bezróżdżkową magię w życiu codziennym. Oprócz nich ten rodzaj magii praktykowali - i nadal praktykują - czarodzieje pochodzenia afrykańskiego. Innym przykładem była magia używana w przypadku niepełnoletniego czarodzieja bądź czarownicy, jednak w tym przypadku wraz z nabyciem różdżki moc była poskramiana i od samego początku należało nauczyć się magii bezróżdżkowej.

Na forum zakładamy, że liczba postaci, posługujących się tym rodzajem magii będzie mała, ze względu na zbyt duże trudności z nauczeniem się jej nawet dla w pełni wykwalifikowanych czarodziejów i czarownic. Aby używać magii bezróżdżkowej niezbędne jest spełnienie kilku wymagań:

    1) Postać nie może być zbyt młoda.
    2) Musi wykazywać się naprawdę dużymi zdolnościami magicznymi i mowa tu o zdolnościach podobnych do tych, którymi władają np. Albus Dumbledore czy Lord Voldemort.
    3) Przed założeniem Karty Postaci powiadomić o tym któregoś z administratorów forum. To oni decydują, czy użytkownik dostanie pozwolenie na korzystanie z tej magii, czy nie, po wcześniejszym ustaleniu tego z resztą administracji.

avatar
Deathly Hallows

Punkty : 20

http://deathly-hallows.forumpolish.com/ http://deathly-hallows.forumpolish.com/ http://deathly-hallows.forumpolish.com/ http://deathly-hallows.forumpolish.com/
Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach