przybornik
rodzina

rodzina

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

rodzina

Pisanie by Remus Lupin on Sob Gru 10, 2016 5:03 pm

kuzynostwo

Bardzo chętnie przygarnę kuzyna bądź kuzynkę - wiek obojętny, poglądy również, nie chcę w żaden sposób ingerować w Twój pomysł na postać; gdybyś miał ochotę na powiązania rodzinne, to ślij sowę, dogadamy się! Może to być zarówno pozytyw, jak i negatyw - byleby uniknąć względnie neutralnych relacji, bo chciałabym mieć szansę intensywnie z Tobą pisać.
Jeśli byłaby to osoba w wieku/starsza od Remusa, to mogli się wspólnie bawić jako dzieciaki (tak do szóstego roku życia Lupina), gdyby ta osoba również wychowała się w Walii.
Odnośnie nazwiska - tata Remusa to oczywiście Lupin, był czarodziejem czystokrwistym bądź półkrwi. Aczkolwiek mógł mieć siostrę, która zmieniła nazwisko po ślubie.
Natomiast mama Remusa to Hope Howell, mugolka, mieszkała w Cardiff, więc jej rodzina powinna stamtąd pochodzić.
aktualne


tata

Specjalnie nie pisałam o nim zbyt wiele - gdyby ktoś miał ochotę się na niego skusić, to zachęcam, oszaleję ze szczęścia. <3
Jest to kanon, więc wiadomo, że ma na imię Lyall. Urodził się w 1929 roku, czyli skończył już 51 lat. Lyall to wybitnie uzdolniony czarodziej, był światowej sławy autorytetem w dziedzinie Nie-Ludzkich Objawień Nadprzyrodzonych, co wiązało się z tym, iż badał poltergeistry, boginy i kreatury przybierające formy ducha, a także nieżywych. Świetnie radził sobie z OPCM i Zaklęciami, ewentualne przekwalifikowanie się z pewnością nie byłoby dla niego problemem. Odnośnie żony - według angielskiej wiki Hope zmarła w 1981. Aczkolwiek możemy uznać, że wciąż jeszcze żyje - bądź, że zmarła już kilka miesięcy temu (raczej nie później niż jakieś cztery miesiące temu, bo Remus pewnie mocno by to przeżywał). Zapraszam na pewu!
aktualne
avatar
Remus Lupin

Status Krwi : półkrwi
Wiek : 21 lat
Stan cywilny : kawaler
Zawód : pracuje w "Esach i Floresach"
Ekwipunek : Różdżka
Punkty : 126

http://deathly-hallows.forumpolish.com/t189-remus-lupin#496 http://deathly-hallows.forumpolish.com/t285-remus-lupin#501 http://deathly-hallows.forumpolish.com/t283-locusta#498 http://deathly-hallows.forumpolish.com/t282-moonchild#497
Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach