przybornik
Napisz artykuł!

Napisz artykuł!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Napisz artykuł!

Pisanie by Deathly Hallows on Pon Gru 12, 2016 10:22 am

Napisz artykuł

Wydarzyło się ostatnio coś ciekawego? Chcesz napisać o tym artykuł? A może wręcz jesteś dziennikarzem, więc to po prostu Twoja praca?
Niezależnie od tego, czy jesteś dziennikarzem Proroka, czy po prostu chcesz jednorazowo coś napisać - możesz to zrobić (w przypadku kilku zgłoszeń do tego samego numeru, dziennikarze będą mieli pierwszeństwo). Zgłoś się pod tym postem z chęcią opisania ostatnich wydarzeń i zaczekaj na reakcję administracji - być może artykuł na ten temat jest już gotowy, bądź trzeba by w nim opisać coś więcej, niż jedną sytuację.
Po omówieniu szczegółów z administracją, napisz artykuł i wyślij na pw Deathly Hallows - wstawimy go w kod Proroka i opublikujemy w kolejnym numerze, a Ty będziesz mógł zgłosić się po punkty.

Kod:
[b]Imię i nazwisko:[/b] (jeśli jesteś dziennikarzem - podaj nazwisko swojej postaci. Jeśli nie jesteś dziennikarzem - podaj nazwisko, pod jakim ma być opublikowany artykuł. Nie może to być nazwisko Twojej postaci)
[b]Temat:[/b]
avatar
Deathly Hallows

Punkty : 20

http://deathly-hallows.forumpolish.com/ http://deathly-hallows.forumpolish.com/ http://deathly-hallows.forumpolish.com/ http://deathly-hallows.forumpolish.com/
Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach