przybornik
Odnaleziony Ukochany

Odnaleziony Ukochany

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Odnaleziony Ukochany

Pisanie by Hannah Macmillan on Wto Gru 13, 2016 11:08 pm

Cytat z karty:
"Poznali się jeszcze w Hogwarcie i od początku wybuchło między nimi uczucie, któremu towarzyszyły iskry i fajerwerki. Był rok starszy od niej. Był porywczy, był dumny, był odważny. Jak prawdziwy Gryfon, miał wielkie marzenia o pokonaniu zła. Chciał zbawić świat przed okrucieństwami czarnej magii i gdy tylko skończył naukę, rozpoczął aktywną działalność na rzecz Zakonu.
Rok później zwerbował do niego również Hannah, a ta ze względu na swój dar jasnowidzenia stała się cennym nabytkiem. Ramię w ramię zaczęli działać w konspiracji. Hania podjęła pracę jako barmanka w Dziurawym Kotle, gdzie została oczami i uszami Zakonu. On pracował „w terenie”. I pewnego dnia nie wrócił. Nie wrócił również po tygodniu, po miesiącu i po roku. Nagle, z dnia na dzień, zniknął z życia Hannah, która nagle musiała odnaleźć się w rzeczywistości, gdzie nie było Jego. Nikt nie wie, co się z nim stało, a ona wciąż czeka na jego powrót."
.

Ku zaskoczeniu Hani i wszystkich członków Zakonu Feniksa, On nagle wraca. Nikt nie wie co się z nim działo przez te trzy lata, kiedy go nie było. Czy nadal jest tym, kim był? Czy nadal jest członkiem Zakonu? Czy szpieguje dla Czarnego Pana lub Grindelwalda? Tego nie wie nikt, oprócz jego samego. Jak w tym wszystkim odnajdzie się Hannah, która z jednej strony czeka na jego powrót, a z drugiej nauczyła się żyć bez niego? To wszystko pozostawiam do rozegrania. Zostawiam wolną rękę jeśli chodzi o imię, nazwisko i pochodzenie. Jeśli chodzi o wygląd, to chętnie coś zasugeruję ale jestem ugodowa i myślę, że się dogadamy!
Zapraszam!
AKTUALNE
13.12.2016
avatar
Hannah Macmillan

Status Krwi : szlachcianka
Wiek : 24
Stan cywilny : panna
Zawód : barmanka w Dziurawym Kotle
Ekwipunek : różdżka
Punkty : 55

http://deathly-hallows.forumpolish.com/t402-hannah-macmillan
Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach