przybornik
Celia S. Buchanan / buduje, buduje

Celia S. Buchanan / buduje, buduje

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Celia S. Buchanan / buduje, buduje

Pisanie by xyz on Czw Gru 22, 2016 6:42 pm

Celia S. Buchanan


Cecilia Sloan Buchanan
(Katheryn Winnick)


Personalia

Data urodzenia: WPISZ
Miejsce urodzenia: WPISZ
Miejsce zamieszkania: Londyn
Zawód: Uzdrowicielka w Św. Mungu, urazy pozaklęciowe
Stan cywilny: rozwiedziona
Status krwi: czysta
Szkoła Magii: Hogwart
Dom w Szkole: Ravenclaw
Różdżka: WPISZ


Historia postaci

WPISZ


Charakter

Ma swoje lepsze, jak i gorsze strony. Jest świadoma tego, że popełnia błędy, bo zdarza się to każdemu - niezależnie od tego czy jest to mugol, czy jest to czarodziej, czy jeszcze ktoś inny. Umiejętność przyznania się do błędu nabywana była z latami, pielęgnowana, aby w sytuacji, gdy faktycznie zawiniła - potrafiła powiedzieć, że to była jej wina, nie zrzucając na kogoś bezczelnie. Nie ukrywa wciąż jednak niechęci do tego działania, jakoby przez to okazywała coś gorszego, a nie odwagę przed samą sobą czy przed ludźmi, którzy tego od niej wymagają.
Jest może i wrażliwą osobą, ale nie należy do ekstrawertyków ani nie poszukuje uwagi, jaka zostanie na niej skupiona w momencie, gdy emocje wezmą górę. Przykre sytuacje czy dylematy najchętniej woli obmyślić w swoim towarzystwie, dopuszczając jedynie do tego bliskich.
Mimo ogólnego spokoju, jak każdemu, zdarzają jej się nerwowe momenty. Bardziej podatna do zirytowania, choć wystarczy dać jej chwilę, aby ochłonęła, a burzowa chmura z błyskawicami znad głowy - zniknęła jak najprędzej. W stresujących momentach natomiast stara się zachować zimną krew, analizując całą sytuację. Da się jednak zauważyć, kiedy takie emocje towarzyszą kobiecie; wówczas mówi coraz szybciej, czasem także pod nosem, chwilowo ignorując to, co dzieje się wokół niej. Głównie momenty, które nie zagrażają jej życiu lub osób w otoczeniu.
Po latach pracy nauczyła się wysłuchiwać. Może też niekiedy czepiać słów czy działań, które jej nie odpowiadają, ale w ostateczności nie jest typem osoby ignorującej niemalże każde wypowiedziane słowo. Często bierze poprawkę oraz pod uwagę to, że ludzie wszystkiego nie mówią, choć w niektórych przypadkach tego od nich oczekuje. Stara się także wymagać od ludzi tyle, ile wymaga od siebie.Ciekawostki

WPISZ
LUB:
  • WYPISZ

  • WYPISZ

  • WYPISZ

  • WYPISZ

  • WYPISZGenetyka

WPISZ


Umiejętności

Bogin: WPISZ
Patronus: WPISZ
Teleportacja: WPISZ
Zaklęcia niewerbalne: WPISZ
Najlepszy w zaklęciach: WPISZ
Najgorszy w zaklęciach: WPISZ
Eliksiry: WPISZ
Najlepszy przedmiot szkolny: WPISZ
Najgorszy przedmiot szkolny: WPISZ
Inne: WPISZ


avatar
xyz

Punkty : 0

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach