przybornik
Świrek poszukuje

Świrek poszukuje

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Świrek poszukuje

Pisanie by Durante T. Sorrentino on Czw Sty 05, 2017 12:36 pm


Krótko o Dante
Dante jest lekko niestabilnym psychicznie osobnikiem, z tendencją do wymyślania a także realizowania naprawdę głupich czy dziwnych planów. Młody aspirant chcący zostać Uzdrowicielem, który w celu ratowania życia nie boi się nawet… je odebrać. Fascynuje go broń palna mugoli, co wielu czarodziejów może przyprawiać o stan przedzawałowy, ewentualnie faktyczny strach. W ramach pocieszenia mogę powiedzieć, że jeszcze nie użył posiadanej broni przeciwko czarodziejom. Jeszcze.
Czego jednak szuka nasz szaleniec?

Agape
Każdy ma w swoim życiu taki moment, że się zakochuje. Uczucie to jest niewinne, czyste, na swój sposób wyjątkowe. Jako iż Dante nigdy się nie zakochał, właśnie taka dla niego będzie pierwsza. Jednak agape, to także miłość platoniczna i właśnie taka by była ta relacja. Dziwne? Dziwne, ale nikt nie obiecywał normalnych relacji.
Podsumowując: szukam kogoś – nie narzucam wieku, płci, ani niczego innego – w kim Dante zakochałby się platonicznie. Wielbiłby tą osobę, pisał z nią listy, spotykał się, wzdychałby do niej całym sercem, ale nigdy nie posunąłby się do fizycznych aktów.


Eros
Skoro mamy niewinną miłość, to nie może zabraknąć również tej mniej niewinnej. Pożądania ciała, pasji i swoistej zmysłowej miłości, która niestety ograniczałaby się tylko do naprawdę ognistych aktów. Pożądliwy i gorący kochanek, to dość dobre określenia na młodego pełnego pasji Włocha, który w przypadku swojego Eros nie umiałby utrzymać rąk przy sobie, ale także z tą osobą odkrywałby swoje upodobania cielesne.
Podsumowując: szukam kogoś – nie narzucam, wieku, płci, ani niczego innego – w kim Dante widziałby obiekt pożądania, co w sumie zdecydowanie nie byłoby jednostronne. By to dodatkowo podkręcić, można dopowiedzieć, ze ta druga osoba mogła się w Dante zakochać, co byłoby zdecydowanie ciekawym smaczkiem.

Zgłaszać się można na PW albo w tym temacie

_________________
avatar
Durante T. Sorrentino

Status Krwi : Szlachetna
Wiek : 22
Stan cywilny : Kawaler
Zawód : Stażysta-Uzdrowiciel w Świętym Mung
Ekwipunek : Różdżka
Punkty : 94

http://deathly-hallows.forumpolish.com/t581-durante-t-sorrentino?nid=1#2625 http://deathly-hallows.forumpolish.com/t583-durante-t-sorrentino#2627 http://deathly-hallows.forumpolish.com/t584-swierk#2628 http://deathly-hallows.forumpolish.com/t585-hijo-de-la-luna#2632
Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach