przybornik
#1 - Śmierciożercy w Mugolskim Metrze

#1 - Śmierciożercy w Mugolskim Metrze

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

#1 - Śmierciożercy w Mugolskim Metrze

Pisanie by Deathly Hallows on Czw Sty 05, 2017 10:05 pm

The Wizarding World's Beguiling Broadsheet of Choice  18 wrz 1981
Śmierciożercy w Mugolskim Metrze
Brendan Pitts
ATAK W METRZE

Nikt nie spodziewał się, że wieczorny powrót do domów może okazać się pełen tragedii. Ostatniego wieczora doszło do nieprzyjemnego zdarzenia, jakim było pojawienie się Śmierciożerców w mugolskim metrze, w centrum Londynu. Atak nastąpił niespodziewanie. Zamaskowani pojawili się znienacka i zaczęli rzucać zaklęciami, wywołując panikę i strach wśród mugoli. Sami zaś nie są wstanie powiedzieć, co tak na prawdę się stało. Wielu ocalałych uciekło i powróciło najpewniej do swoich domów. Na miejscu zdarzenia pojawili się aurorzy, którzy szybko zapanowali nad sytuacją i conajmniej jednego Śmierciożercę złapano i odeskortowano do aresztu. Nie podano jego tożsamości. Ministerstwo zapewnia, że sytuacja jest pod kontrolą. Amnezjatorzy mają jednak pełne ręce roboty. Czy uda się odnaleźć świadków zdarzenia i zmodyfikować pamięć? Prasa mugolska, opisuje to zdarzenie jako niewyjaśnione zjawisko terrorystyczne. Śmierć poniosły trzy osoby. Kilkoro zostało rannych.

KWINTOPEDY W NOCTURNIE

Z niewyjaśnionych nikomu przyczyn, na ulicach Nocturna  
pojawiły się nielegalnie stworzenia, które tak na prawdę nie występują w naszym kraju. Kwintopedy pięcionożne, zębate stworzenia zostały najprawdopodobniej sprowadzone nielegalnie. Odpowiedzialna za ich przetransportowanie osoba, nie upilnowała stworzeń, które wyszły na ulicę i zaczęły siać panikę. Jak twierdzą świadkowie, na miejscu byli aurorzy, którzy także z trudem byli wstanie opanować sytuację. Na całe szczęście, obyło się bez ofiar. Szybka reakcja uzdrowicieli na zdarzenie, pozwoliła uratować życie rannym. Ministerstwo twierdzi, że nie wiedziało nic o przebywaniu tych stworzeń w Londynie i zamierza zbadać sprawę.

PRZESZUKIWANIA OPUSZCZONYCH TUNELI

W ostatnim czasie, coraz częściej dochodzi to przeszukiwań podziemnych i opuszczonych tuneli oraz
kanałów, przez biuro aurorów. Istnieją podejrzenia, że w tych miejscach, podobno czai się coś niedobrego. Lub zbiera się zgromadzenie osób, działające na szkodę Ministerstwa i innych instytucji. Niestety, jak się dowiedzieliśmy od bezdomnych, niczego takiego nie zaobserwowali. Sami z kolei nie wiedzą, czego mogą chcieć szukać służby porządkowe Ministerstwa. Prawdopodobnie, chodząca plotka o kolejnym ugrupowaniu czarodziei, działających wbrew prawu Ministerstwa, może okazać tylko zwyczajną nieprawdą. Zastraszającą tak ważną instytucję Świata Czarodziei. Przypomnijmy, że w ostatnich miesiącach w Ministerstwie Magii nie dzieje się dobrze, a biuro aurorów, mimo zapewnień bezpieczeństwa mieszkańcom, nie do końca wywiązuje się ze swoich obiecanych działań.
Index
avatar
Deathly Hallows

Punkty : 20

http://deathly-hallows.forumpolish.com/ http://deathly-hallows.forumpolish.com/ http://deathly-hallows.forumpolish.com/ http://deathly-hallows.forumpolish.com/
Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach