przybornik
Żona i trójka dzieciaków

Żona i trójka dzieciaków

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Żona i trójka dzieciaków

Pisanie by Anthony Howstadter on Nie Sty 22, 2017 1:42 pm

Jak w tytule, poszukuję dla Anthony'ego żony i trójki ich wspólnych dzieci. Wymagań nie mam zbyt wiele w tej kwestii, a z kimś tak szalonym jak on mogę z pewnością zagwarantować dużo zabawy :D Ale do rzeczy:


    -Żona - Mary Howstadter, nie jest określony jej wiek, zawód, historia i w sumie pod tym względem jest wielka dowolność, co na pewno wspomaga atrakcyjność oferty. Ważne jest dla mnie przede wszystkim to, że musi ona pochodzić z Wielkiej Brytanii, gdzie poznała się z Tonym oraz że w wieku około 20 lat wyszła za niego za mąż.

    -Córka nr. 1 - Victoria. Jej wiek to mniej więcej 26-25 lat. Tutaj również panuje ogromna dowolność, a jedynym istotnym dla mnie aspektem jest to, że dziewczyna ma na plecach charakterystyczne znamię w kształcie łapy psa. Mimo tego, że Tony ma jeszcze jedną córkę i syna, to właśnie Vicki często była oczkiem w głowie tatusia.

    - Córka nr. 2 - Ana. To może być jej całe imię albo skrót od jakiegokolwiek, jakie sobie gracz wybierze. Ma 23 bądź 22 lata ale co bardzo ważne dla tej postaci: posiada brata bliźniaka, Maximiliana. Bardzo często byli wręcz nierozłączni podczas dzieciństwa i w sumie do tej pory może tak być.

    - Jedyny syn Anthony'ego. - Maximilian. Ma siostrę bliźniaczkę, Anę z którą zawsze miał bardzo dobry kontakt. Dodatkowo dobrze dogaduje się z rodzicami i w ogóle jest super. Wiek to tyle samo co Ana, czyli 22 bądź 23 lata.


Jak widać, pozostawiam tutaj naprawdę bardzo duże pole do popisu. Nie narzucam niemalże niczego w historii ani nie wybieram zawodu, domu w szkole, nic, po to, aby postaciami się wygodnie grało potencjalnym graczom. Nie mnie, dla zainteresowanych, służę radą na temat całej czwórki, jak ja bym to widziała.

Zainteresowanych zapraszam na PW do Anthonego lub Jacqueline, lub na gg: 11301427

_________________
avatar
Anthony Howstadter

Status Krwi : Mieszana
Wiek : 47 lat
Stan cywilny : Żonaty
Zawód : Specjalista od magicznych zwierząt
Ekwipunek : Różdżka
Punkty : 130

http://deathly-hallows.forumpolish.com/t630-anthony-howstadter#3709 http://deathly-hallows.forumpolish.com/t766-anthony-howstadter#3716 http://deathly-hallows.forumpolish.com/t765-sowa-anthony-ego#3715 http://deathly-hallows.forumpolish.com/t767-tony#3717
Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach