przybornik
Poszukiwania Globalne

Poszukiwania Globalne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Poszukiwania Globalne

Pisanie by Deathly Hallows on Sro Sty 25, 2017 2:02 am

Poszukiwania Globalne

Poszukujemy zainteresowanych rgaczy do poszczególnych grup, gdzie najbardziej zalegają pustkami, lub mniejszą aktywności bądź ilością graczy. A mianowicie:

  • AURORÓW - walecznych czarodziei, cechujących się dobrem i odwagą, by chronić słabszych czarodziei i mugoli.

  • UZDROWICIELI - uzdolnionych medyków, którzy wybierając swoją specjalizację, zawsze pomogą potrzebującym i rannym.

  • CZŁONKÓW ZAKONU FENIKSA - oddanych czarodziei, którzy wspomagają Albusa Dumbledora i na własną rękę podejmują się walki ze Śmierciożercami i samym Lordem Voldemortem.

  • REBELIANTÓW - którzy działają na własnych zasadach, nie wspierając żadnej ze stron, nie posiadając swojego przywódcy. Na własną rękę podejmują się wymierzania sprawiedliwości.  

  • ZWOLENNIKÓW GRINDELWALDA - by móc zrealizować swoje plany, potrzebuje więcej popierających go osób.

  • DYREKTOR SZPITALA I INNI PRACOWNICY - Św. Mung potrzebuje dyrektora, który by zarządzał całą placówką. Mile widziani byliby także ordynatorzy wydziałów, jak i wspomniani wcześniej uzdrowiciele.

  • MILICENTA BAGNOLD I INNI SZEFOWIE URZĘDÓW - Milicenta nadal nie ma swojego gracza, który zechciałby nią sterować. Póki co, pozostaje pod opieką administracji. Poza tym, informujemy że jest wiele wolnych stanowisk w Ministerstwie Magii, nawet szefowskich, nie tylko pracowniczych.

  • POSTACIE KANONICZNE - dla zainteresowanych, jest dużo wolnych postaci kanonicznych, możliwych do przejęcia lub utworzenia. Nawet w tych czasach, mogą odgrywać dość kluczową rolę, jakiej nie odegrali w czasach w jakich żył Harry Potter.

avatar
Deathly Hallows

Punkty : 20

http://deathly-hallows.forumpolish.com/ http://deathly-hallows.forumpolish.com/ http://deathly-hallows.forumpolish.com/ http://deathly-hallows.forumpolish.com/
Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach