przybornik
Noel Ellis

Noel Ellis

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Noel Ellis Empty Noel Ellis

Pisanie by Noel Ellis Pon Gru 12, 2016 11:41 pm

Noel Ellis


Noel Liam Ellis
(Robert Laby)


Personalia

Data urodzenia: 8 czerwca 1965
Miejsce urodzenia: London
Miejsce zamieszkania: Hogwart | London
Zawód: Uczeń
Stan cywilny: kawaler, chyba że już go rodzice zaręczyli
Status krwi: Czysta
Szkoła Magii: Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart
Dom w Szkole: Ravenclaw
Różdżka: Hikora, Włos z grzywy Kelpii, sztywna, 10 cali



Historia postaci

Drogi pamiętniku,
Zacznę może od tego, że w ogóle nie wiem dlaczego zdecydowałem się Cię napisać. Może dlatego, że zawsze czułem się jakiś...samotny? Nieważne. Opowiem coś o sobie, po nie lubię tego robić patrząc prosto w oczy.
Zacznijmy od tego, że nazywam się Noel Liam Ellis i urodziłem się 8 czerwca 1966 roku. Śmiesznie, że urodziłem się w ten sam dzień co młodsza siostra mamy. Podobno ciotka Lucy bardzo się cieszyła. A żeby wujek Liam nie czuł się urażony,dostałem po nim drugie imię. W przeciwieństwie do innych nie miałem kolorowego dzieciństwa. Co najbardziej utkwiło mi z okresu bycia małym chłopcem? Jak siedziałem na kolanach mamy przy kominku, czekając na powrót ojca, który może wróci wcześniej. Zawsze chciałem mieć takiego ojca jak inni, chociażby mugolscy chłopcy. Czasem nawet uciekałem do jednej z mugolskich kamienic, aby popatrzeć. Zawsze pan Royal bawił się ze swoim synem. Dla mnie tato nie miał czasu. Wtedy tego nie rozumiałem. Nie rozumiałem dlaczego zostawiliśmy tatę samego. Nie rozumiałem dlaczego musiałem mieć nowy pokój. I nie rozumiałem dlaczego moja mama płakała. Nie lubiłem jak płakała. Z czasem zrozumiałem i to jeszcze bardziej bolało. Właśnie dlatego, że ojciec ukrywał przed mamą wszystkie sprawy, ja grałem z nią w otwarte karty. Starałem się być dla niej podporą, a nie ciężarem. Byłem bardzo do niej przywiązany. Poszedłem do Hogwartu. Wiecie jakie to było dla mnie przeżycie? Musiałem zostawić mamę samą. Bałem się też do jakiego domu trafię. W sumie za przykładem rodziców, chciałem iść albo do domu Salazara (chociaż już w pociągu stwierdziłem, że ucieknę jeżeli tam trafię). Albo do Gryffindoru jak mama. Teraz wiem, że przydzielenie mnie do Ravenclawu było najsłuszniejszym wyborem. Moje życie toczy się dalej. Jako krukon dumnie reprezentuje swój dom jako szukający, lecz nie łączę swojej przyszłości ze sportem. Chcę pomagać innym. Tym bardziej teraz. Nie jestem już takim małym dzieckiem. Zdaję sobie sprawę z tego co dzieje się w dorosłym świecie. Dlatego tak bardzo boję się o moich rodziców. O ciocię i wujka. Jedyne co mogę robić to pisać listy, uczyć się, śledzić proroka i myśleć, że wszystko będzie dobrze.
To chyba wszystko.
Do następnego wpisu.
Noel



Charakter

Noel jest bardzo skrytą osobą. Wydaje się, że ma wiele tajemnic przed całym światem. Za tym serdecznym uśmiechem coś się kryje. Są do jego uczucia. Ellis nie potrafi o nich rozmawiać. Tak samo jeżeli chodzi o dręczące go problemy. Samodzielnie radzi sobie ze wszystkim, nie chce zarzucać innych swymi kłopotami. Bardzo uczynny chłopak. Przede wszystkim inteligentny i rozważny. Chociaż z tą rozwagą jest u niego różnie. Nie raz pakował się w "bójki" (najczęściej ze Ślizgonami) z powodu pomocy słabszym. Na ogół spokojny i opanowany, ale nie lubi kiedy silniejsi znęcają się nad niewinnymi, przestraszonymi. Gdyby mógł oddałby za bliską osobę życie, mimo iż ma dopiero piętnaście lat. Ambitny, już teraz wie i zawsze wiedział, że w swoim życiu chce pomagać innym. Zdecydowanie kochany. Może trochę naiwny w jej swojej dobroci i miłości? Cierpi z tego powodu czasem. Marzyciel, zamknięty we własnym świecie. Trudno do niego dotrzeć. Poznać go tak naprawdę. Swoje myśli przelewa na papier od kiedy nauczył się rysować. Są to właśnie rysunki, od niedawna pisze swój dziennik. Sekretne zeszyty, do których nikt nie ma prawa zaglądać.


Ciekawostki

» lubię czytać i się uczyć,
» gram w domowej drużynie Quidditcha na pozycji szukającego
» zdaję sobie sprawę z zagrożenia jakie panuje dlatego najchętniej zostałbym w domu z mamą
» mam żal do rodziców oto, że nie wychowałem się w pełnej, normalnej rodzinie, ale kocham ich dlatego nic nie mówię i jestem dość skryty,
» trudno mówić mi o emocjach,
» dużo rysuję, piszę tak pokazuję siebie,
» wybrałem przedmioty na 6 i 7 klasę bez konsultacji z rodzicami, doskonale wiedziałem że będą chcieli abym zmienił plany,
» a chcę zostać aurorem,
» w tym roku zarobiłem bliznę, o której nie powiedziałem rodzicom... bo niby po co?


Genetyka

WPISZ


Umiejętności

Bogin: Dementor
Patronus: Jeszcze nie ma kształtu
Teleportacja: Za rok, może dwa?
Zaklęcia niewerbalne: Ciąglę sie uczę
Najlepszy w: Obronie Przed Czarną Magią, Eliksiry
Najgorszy w: Wróżbiarstwo
Eliksiry: Nie chwaląc się, jestem najlepszym uczniem na roku, a przynajmniej jednym z lepszych
Najlepszy przedmiot szkolny: Eliksiry
Najgorszy przedmiot szkolny: Wróżbiarstwo
Inne: WPISZ


Noel Ellis
Noel Ellis

Status Krwi : Książę Półkrwi?
Wiek : 16
Stan cywilny : Dumny Krukon
Zawód : Przyszły auror
Punkty : 11

Powrót do góry Go down

Noel Ellis Empty Re: Noel Ellis

Pisanie by Dalien Ellis Sro Gru 14, 2016 1:40 am

KARTA POSTACI ZAAKCEPTOWANA!

Witamy na forum! Mamy nadzieję, że będziesz się z nami świetnie bawić! Twoja karta została zaakceptowana i już nic nie stoi na przeszkodzie przed wkroczeniem w fabułę. Zachęcamy jednak, by przed jej rozpoczęciem założyć temat z informatorem, sową i zapoznać się z zasadami systemu punktowego, który uczyni rozgrywkę ciekawszą i bardziej realistyczną.

Zdjęcie Ci się wywaliło, ale wyślij mi na pw, to poprawię, nie ma co czekać z akceptem tylko na zdjęcie. ;)
Dalien Ellis
Dalien Ellis

Status Krwi : czysta
Wiek : 37
Stan cywilny : rozwodnik
Zawód : auror
Umiejętności : patronus, oklumencja, teleportacja łączna
Ekwipunek : rożdżka
Punkty : 118

https://deathly-hallows.forumpolish.com/t136-dalien-morgan-ellis https://deathly-hallows.forumpolish.com/t151-dalien-morgan-ellis#182 https://deathly-hallows.forumpolish.com/t150-sowia-poczta#181 https://deathly-hallows.forumpolish.com/t152-dalienowe#183

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach