przybornik
Zmiany w ekwipunku

Zmiany w ekwipunku

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Zmiany w ekwipunku Empty Zmiany w ekwipunku

Pisanie by Deathly Hallows Sro Lis 30, 2016 6:53 pm

Zmiany w ekwipunku

Wykorzystane/utracone przedmioty

Aby uniknąć nieporozumień, sytuacji, że ktoś o czymś nie wiedział, że gdzieś został fabularnie wykorzystany przedmiot, który istnieć już nie powinien - bardzo prosimy o każdorazowe zgłaszanie w tym temacie zmian w ekwipunku.
Dotyczy to zarówno wykorzystania eliksirów (i innych przedmiotów lub możliwości, które mają ograniczoną ilość i w ekwipunku są oznaczone numerkiem - np. x1), jak i przedmiotów, które w jakiś sposób utraciliście, ponieważ zostały Wam odebrane bądź się zagubiły, czyli różdżek, scyzoryków i wszystkiego innego, co znajduje się w Waszym ekwipunku, a już nie powinno.
Kiedy Wasz ekwipunek zostanie edytowany, Wasz post tutaj skasujemy i wpiszemy Was na listę, a w Waszym informatorze pojawi się wiadomość o wykorzystaniu/utracie danego przedmiotu.

Kod:
[b]Gracz:[/b] komu odpisać przedmiot
[b]Przedmiot:[/b] co odpisać i w jakiej ilości
[b]Co cię stało:[/b] w jaki sposób przedmiot został utracony lub wykorzystany? W 2-3 zdaniach. Jeśli utracona została różdżka, prosimy o opis, w jaki sposób: czy w pojedynku magicznym, czy np. skradziona lub wyrwana z ręki

Różdżki utracone w inny sposób, niż w magicznym pojedynku lub nie zniszczone wciąż należą do czarodzieja, któremu zostały odebrane, a więc nie można kupić w takim przypadku nowej różdżki - póki teoretycznie istnieje możliwość odzyskania starej. Można jedynie odebrać inną różdżkę czarodziejowi w magicznym pojedynku, za pomocą zaklęć, aby nowa różdżka uznała, że teraz ten czarodziej jest jej właścicielem. W innym wypadku ewentualnie zakupiona nowa różdżka nie będzie całkowicie posłuszna czarodziejowi, który się nią posługuje.

Lista osób, które coś utraciły i wciąż nie mają z powrotem:

Wymiany

Istnieje również możliwość wymiany lub oddania swojego przedmiotu innej postaci. Musi się to odbyć fabularnie (a więc nie ma możliwości przekazania przedmiotu swojemu multikontu). Możesz oddać cokolwiek chcesz, komukolwiek chcesz. Wygrałeś na loterii coś, co przyda się innej postaci, znajomej Twojej postaci? Kupiłeś jakiś prezent dla innej postaci i chcesz jej go wręczyć? Nie ma sprawy, powiadom nas o tym, byśmy mogli zmienić ekwipunek:

Kod:
[b]Komu odjąć:[/b] (wpisz nazwisko postaci przekazującej przedmiot)
[b]Komu dodać:[/b] (wpisz nazwisko postaci obdarowanej)
[b]Co:[/b] (wpisz przedmiot)
[b]W jakiej sytuacji:[/b] (wklej link do rozgrywki z obdarowywaniem)
Deathly Hallows
Deathly Hallows

Punkty : 20

https://deathly-hallows.forumpolish.com/ https://deathly-hallows.forumpolish.com/ https://deathly-hallows.forumpolish.com/ https://deathly-hallows.forumpolish.com/

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach