przybornik
#2 - Morderstwo przy Tower Bridge

#2 - Morderstwo przy Tower Bridge

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

#2 - Morderstwo przy Tower Bridge Empty #2 - Morderstwo przy Tower Bridge

Pisanie by Deathly Hallows Pon Sty 30, 2017 7:34 pm

The Wizarding World's Beguiling Broadsheet of Choice  23 paź 1981
Morderstwo przy Tower Bridge
Brendan Pitts
KIM JEST TAJEMNICZY ZABÓJCA?

W godzinach wieczornych, doszło do zamordowania czarodzieja przy moście Tower Bridge, na oczach mugoli. Podejrzanym okazał się być czarodziej nieokreślonego pochodzenia. Ze słów świadków wynika, że osobnik ten posługiwał się jako bronią ostrzami z nefrytu. Magia przez niego stosowana, nie pochodziła z tego kraju. Osobnik ten zdaje się pochodzić z dalekiego kraju. Podejrzany o dokonanie morderstwa w miejscu publicznym, jest poszukiwany przez czarodziejską policję oraz mugolską. To wysoki mężczyzna, dobrze zbudowany, ubierający się z lat dawnych epok. Na sobie miał długi płaszcz z kapturem w mieszanych barwach fioletu z błękitem. Posiadał także rękawiczki, karwasze z ochraniaczami i szeroki pas. Opis typowo przypominający zabójcę. Ktokolwiek go widział, proszony jest zgłosić informację do Biura Aurorów.
KOlEJNE ZAGINIĘCIA W KANAŁACH

Coraz częściej zaczyna mówić się o tajemniczych zaginięciach w kanałach, którymi ofiarami najczęściej są ludzie bezdomni. Choć nie tylko. Zaginięcia zgłaszają także osoby, których znajomi rzekomo zapuszczali się w tamtejsze tereny. Znalezione zostają rzeczy jakie po sobie zostawili, lub zostały porzucone przez nich lub sprawców. Władze niewiele mówią na ten temat. Pracownicy, którzy czasem pracują przy kanałach, twierdzą że słyszeli odgłosy zwierzęcia. Władza mugolska twierdzi, że to bardziej wina ruchu drogowego i zamieszkujących kanały szczury. Czarodziejska policja jest jednak innego zdania. Wraz we współpracy z aurorami, starając się odnaleźć zaginionych i jednocześnie odkryć, kto lub co stoi za tym wszystkim.
SZUKAJĄCY ŚMIERCIOŻERCĄ!

Jonathan Rosier - szukający w Angielskiej Drużynie Narodowej Quidditcha okazał się być śmierciożercą!  Złapany został podczas ataku w metro, dopuszczając się do ataku na mugolach i powodując zamieszanie w mieście. Oskarżony został bez procesu, przetransportowany do Azkabanu w towarzystwie doświadczonych aurorów. Zarzucono mu śmierciożerstwo oraz atak na mugoli w miejscu publicznym ze skutkami śmiertelnymi. Fani zawodnika są bardzo zaskoczeni, rozczarowani i zszokowani. Nikt nie spodziewał się, że ich ulubieniec może pracować także dla Sami-Wiecie-Kogo.
Index
Deathly Hallows
Deathly Hallows

Punkty : 20

https://deathly-hallows.forumpolish.com/ https://deathly-hallows.forumpolish.com/ https://deathly-hallows.forumpolish.com/ https://deathly-hallows.forumpolish.com/

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach