przybornik
Londyn

Obecny czas to Sob Sty 19, 2019 10:36 pm


 • Londyn

  Ostatni Post
 • .


  Londyn


 • Ulica Pokątna


  Centrum zakupowe wszystkich Czarodziejów i innych istot magicznych. Miejsce, w którym Czarodzieje nie muszą się ukrywać przed mugolami. Kupisz tu wszystko, jeśli wiesz gdzie szukać. A jeśli czegoś nie ma, może odważysz się zajrzeć do ciemniejszych ulic jak ta zwana ulicą Śmiertelnego Nokturna?

  avatarBar
  Pią Lut 10, 2017 11:43 am
  Albert Dylan Carrow Zobacz ostatni post
 • Ministerstwo Magii


  Ludzie pracujący w tym miejscu zajmują się wszystkim co jest z magią związane. Ustanawiają prawo, karzą za jego nieprzestrzeganie, polują na czarnoksiężników. A przede wszystkim, aby mugole nadal sądzili, że czarodzieje od dawien dawna nie żyją, spaleni na stosie.

  avatarBiuro Szefa Auro...
  Pią Lut 03, 2017 9:18 pm
  Charles Shacklebolt Zobacz ostatni post
 • Szpital Św. Munga


  Najróżniejsze urazy magiczne są leczone przez najznamienitszych uzdrowicieli właśnie tutaj. Mugole nie widzą tego miejsca, jak i wielu innych magicznych miejsc, ale sami niejednokrotnie trafiali na tutejsze oddziały. Nie bój się, tutejsi uzdrowiciele utracone kości przywracają w minutę, a utracone zmysły... Powiedzmy, że też kiedyś wracają.

  avatarSala chorych #2...
  Pią Lut 03, 2017 1:49 pm
  Liam Ellis Zobacz ostatni post
 • Mugolski Londyn


  Czyli po prostu Londyn, który widzą wszyscy, słyszą wszyscy i również go czują. Żyją sobie w nim spokojnie (na ogół) nie przejmując się tak niewiarygodnymi sprawami jak magia, czy Hipogryf przelatujący nad świeżo posadzonymi grządkami z dynią. Bo przecież magia nie istnieje, zapomniałeś?

  avatarOgród zoologiczn...
  Czw Lut 23, 2017 7:21 pm
  Ivette Rice Zobacz ostatni post

 • Nowe postyNowe posty
 • Brak nowych postówBrak nowych postów
 • Forum ZablokowaneForum Zablokowane

Partnerstwo
Egodraconis Ezereth Dzikie Psy Dysharmonia Black Butler Riverdale Lucid Dream Virus Stray Dogs Sol Oriens Sekret Miasta Veneficium Hogwart Dream Czarodzieje Last Bastion Chimichangas The Avengers X-Men RPG FTPM Tissamarae Spectrofobia Wishtown PBF Krol Lew Dragonst DBNG Pokemon Crystal Sayamino School Hetarium Hetaliowe Awokado Hetalia Ekipa RPG Orchard Stable YLO Deathly Hallows Deathly Hallows Deathly Hallows Deathly Hallows Deathly Hallows Deathly Hallows Deathly Hallows Deathly Hallows
Reklama / Top Listy
Gry w przeglądarce Gry w przeglądarce RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl TOP50 Gry
Grafika i styl kodów na forum został wykonany przez Liama Ellisa, wykorzystując znalezione elementy zdjęć z internetu, jak i korzystając z odpowiednich źródeł pomocniczych. Nie kopiuj, zapytaj. Każdy z nas poświęcił czas, aby forum dobrze wyglądało.