przybornik
Żona i ewentualnie dwójka synów

Żona i ewentualnie dwójka synów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Żona i ewentualnie dwójka synów

Pisanie by Feng Qiu Liu on Sro Gru 14, 2016 10:26 pm

Zatem tak. Może znajdzie się ktoś zainteresowany, by stworzyć postać pochodzenia azjatyckiego. Feng poszukuje:

- żony - Chinka (nie choinka) lub Japonka. Obojętnie. Wizerunek dowolny, z zastrzeżeniem właśnie by była to postać azjatycka. W razie problemów, pomogę. Imię i nazwisko też dowolne (lecz dopasowane do jej pochodzenia). Jest to kobieta młodsza lub będąca rówieśniczką Fenga. Jest szlamą, czyli pochodzi z niemagicznej rodziny. Charakter może być dowolny. W KP wspomniałem, że wspierała Fenga w trudnych sytuacjach i przygarnęła go ze swoimi rodzicami pod dach, kiedy on został wyrzucony ze swojego domu przez własnego ojca. Po ukończeniu szkoły Mahoutokoro (oboje tam uczęszczali) pobrali się i doczekali dwójki synów. Inne potrzebne informacje można przedyskutować wspólnie.

- synowie - jeden starszy, drugi młodszy. Oboje chodzą do Mahoutokoro. Między nimi może być 1-3 lat różnicy, nie więcej. Imiona dowolne. Wizerunek także, z zastrzeżeniem że muszą to być Azjaci. To postacie bardziej drugoplanowe.


Pytania, propozycje - pisać na PW na to konto lub na Liama

Wymagam jedynie aktywności i pomysłu na postać.


AKTUALNE
avatar
Feng Qiu Liu

Status Krwi : Czysta
Wiek : 41 lat
Stan cywilny : Żonaty
Zawód : Trener
Ekwipunek : Różdżka
Punkty : 20

http://deathly-hallows.forumpolish.com/t262-feng-qiu-liu#409 http://deathly-hallows.forumpolish.com/t364-feng-qiu-liu#741 http://deathly-hallows.forumpolish.com/t360-yang-sowa-fenga#737 http://deathly-hallows.forumpolish.com/t363-feng-qiu-liu#740
Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach